Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w tym roku obchodzimy 🎉 35-lecie odrodzenia samorządu lekarskiego! 🎉🎉🎉

Na mocy ustawy z 27 maja 1989 r. o izbach lekarskich, po blisko 40 latach, lekarze i lekarze dentyści mogli reaktywować swój samorząd zawodowy, który utracili na mocy ustawy z 1950 r. o zniesieniu izb lekarskich i lekarsko-dentystycznych.

Z ogromną radością przyjmujemy wszystkie serdeczne słowa, które płyną do nas z wielu środowisk, instytucji i partnerów.🙂

Dziękujemy Wszystkim, którzy świętują ten jubileusz razem z nami! ❤️🎉

Przeczytaj również

Zbliżają się XXXV Żeglarskie Mistrzostwa Lekarzy!!

Wydarzenie organizowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską w tym roku rozgrywane będzie w terminie 4-6 września na jeziorze Ryńskim. Tegoroczna edycja odbędzie się w sprawdzonym już Porcie „Bocianie Gniazdo” w Rynie.

Za nami XVII Krajowy Zjazd Lekarzy

Podczas XVII Krajowego Zjazdu Lekarzy, który odbył się w Jachrance w dn. 21-23 maja br., zebrani delegaci dokonali wyboru władz na X kadencję Naczelnej Rady Lekarskiej...