Kontynuując inicjatywę aktywności sportowej lekarzy i lekarzy dentystów, z przyjemnością informujemy, iż już od grudnia 2023 roku, wszyscy członkowie WMIL będą mogli skorzystać z propozycji zakupu pakietów sportowych Medicover Sport w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ponadto Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie będzie opłacała swoim członkom 50% ceny pakietu!

W celu skorzystania z dofinansowania w wysokości 50%, należy ponownie zarejestrować się w systemie Medicover – wybierając na stronie/w aplikacji dany pakiet z dofinansowaniem (to spowoduje uaktualnienie poprzedniego pakietu). Osoby towarzyszące, które mieli Państwo dołączone przy wcześniejszym pakiecie, należy ponownie dopisać.

Ci z Państwa, którzy chcą skorzystać z pakietu sportowego na grudzień, powinni zapisać się maksymalnie do 20 listopada br.

Mamy nadzieję, że dzięki tej atrakcyjnej ofercie coraz więcej lekarzy i lekarzy dentystów z naszej Izby będzie dbać o aktywność fizyczną. Zdajemy sobie sprawę, iż na co dzień zajmując się pacjentami nie każdy z nas ma czas, by zadbać o swoje zdrowie. Ta inicjatywa ma na celu zachęcić wszystkich do zażywania ruchu i korzystania z bogatej oferty siłowni, basenów, kortów oraz innych obiektów sportowych.

Szczegóły na stronie:

https://medicoversport.pl/pakiety/wmilolsztyn
po zalogowaniu się hasłem dostępowym, które wszyscy członkowie WMIL otrzymali w informacji mailowej.

Dopłata do ceny pakietu dotyczy tylko członków WMIL w Olsztynie!

 

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj również

27 listopada 2023
Koncert Świąteczny chóru Medici pro Musica

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie serdecznie zaprasza na KONCERT ŚWIĄTECZNY Olsztyńskiego Chóru Lekarzy Medici pro Musica oraz Grupy smyczkowej ABSOLWENT pod tytułem „Śpieszcie do Betlejem zaśpiewać Panu”, który odbędzie się 17 grudnia 2023 r. (niedziela), o godz. 18:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie, przy ul. Kościuszki 39.

24 listopada 2023
„Współczesna medycyna Warmii i Mazur”, 9-11 lutego 2024 r.

Warmińsko-Mazurskiej Izba Lekarska w Olsztynie serdecznie zaprasza na kolejne Warsztaty Interdyscyplinarne pt. „Współczesna medycyna Warmii i Mazur”, które odbędą się w dniach 9-11 lutego 2024 r. w Hotelu Robert’s Port (Stare Sady k. Mikołajek).

17 listopada 2023
Zabawa Choinkowa & Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową!

Tradycją stała się w naszej izbie Zabawa Choinkowa dla najmłodszych, wraz z Konkursem na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną. Dlatego też, również w tym roku zapraszamy wszystkich najmłodszych do wzięcia udziału w tej wyczekiwanej przez cały rok zabawie!