Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi – lek. Antoniego Celmera.

Specjalista chorób wewnętrznych oraz organizacji ochrony zdrowia, aktywny na polu lekarskiego samorządu, wieloletni przewodniczący Komisji Emerytów, delegat na Okręgowy Zjazd Lekarzy VI, VII i VIII kadencji, członek Okręgowej Rady Lekarskiej VI i VIII kadencji. Wyjątkowo rozpoznawalna  i zasłużona postać w naszym regionie, założyciel olsztyńskiej polikliniki i wieloletni dyrektor tego szpitala, to dzięki Jego staraniom powstało Olsztyńskie Centrum Onkologii. Zostawił po sobie pokaźny dorobek zawodowy i społeczny…

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci…

Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy z Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie.

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 grudnia o godz. 10.00 w Kościele p.w. Św. Józefa przy ul. Jagiellońskiej 41 w Olsztynie.

 

Przeczytaj również

Zbliżają się XXXV Żeglarskie Mistrzostwa Lekarzy!!

Wydarzenie organizowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską w tym roku rozgrywane będzie w terminie 4-6 września na jeziorze Ryńskim. Tegoroczna edycja odbędzie się w sprawdzonym już Porcie „Bocianie Gniazdo” w Rynie.

Za nami XVII Krajowy Zjazd Lekarzy

Podczas XVII Krajowego Zjazdu Lekarzy, który odbył się w Jachrance w dn. 21-23 maja br., zebrani delegaci dokonali wyboru władz na X kadencję Naczelnej Rady Lekarskiej...