Mamy zaszczyt zaprosić Was wraz z najmłodszymi „Członkami izby” na Zabawę Choinkową, która odbędzie się w sobotę 9 grudnia – w godzinach 11:00-13:00 w sali konferencyjnej im. Jana Rymiana w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 16 C.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 listopada 2023 r.

Jak co roku przewidujemy wiele atrakcji, w tym obecność grupy prowadzącej zabawę, wizytę Świętego Mikołaja, fotobudkę i poczęstunek dla dzieci, a także kawę i herbatę dla rodziców.

 

 

 

 

Tradycyjnie również zapraszamy dzieci do udziału w Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną!

Komisja Konkursowa wyłoni najciekawsze – jej zdaniem – prace plastyczne, wykonane dowolną techniką, w dwóch kategoriach wiekowych. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada – osobiście w Biurze Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 16c (pok. 107) lub drogą pocztową.

Na młodych artystów czekają piękne nagrody! 🎅🎄🍭

👉 do pobrania: regulamin konkursu + oświadczenia

 

 

Przeczytaj również

27 listopada 2023
Koncert Świąteczny chóru Medici pro Musica

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie serdecznie zaprasza na KONCERT ŚWIĄTECZNY Olsztyńskiego Chóru Lekarzy Medici pro Musica oraz Grupy smyczkowej ABSOLWENT pod tytułem „Śpieszcie do Betlejem zaśpiewać Panu”, który odbędzie się 17 grudnia 2023 r. (niedziela), o godz. 18:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie, przy ul. Kościuszki 39.

24 listopada 2023
„Współczesna medycyna Warmii i Mazur”, 9-11 lutego 2024 r.

Warmińsko-Mazurskiej Izba Lekarska w Olsztynie serdecznie zaprasza na kolejne Warsztaty Interdyscyplinarne pt. „Współczesna medycyna Warmii i Mazur”, które odbędą się w dniach 9-11 lutego 2024 r. w Hotelu Robert’s Port (Stare Sady k. Mikołajek).

17 listopada 2023
50 % dofinansowania do pakietów sportowych Medicover

Kontynuując inicjatywę aktywności sportowej lekarzy i lekarzy dentystów, z przyjemnością informujemy, iż już od grudnia 2023 roku, wszyscy członkowie WMIL będą mogli skorzystać z propozycji zakupu pakietów sportowych Medicover Sport w niezwykle atrakcyjnych cenach - z naszym dofinansowaniem w wysokości 50%!