Mamy zaszczyt zaprosić Was wraz z najmłodszymi „Członkami izby” na Zabawę Choinkową, która odbędzie się w sobotę 9 grudnia – w godzinach 11:00-13:00 w sali konferencyjnej im. Jana Rymiana w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 16 C.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 listopada 2023 r.

Jak co roku przewidujemy wiele atrakcji, w tym obecność grupy prowadzącej zabawę, wizytę Świętego Mikołaja, fotobudkę i poczęstunek dla dzieci, a także kawę i herbatę dla rodziców.

 

 

 

 

Tradycyjnie również zapraszamy dzieci do udziału w Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną!

Komisja Konkursowa wyłoni najciekawsze – jej zdaniem – prace plastyczne, wykonane dowolną techniką, w dwóch kategoriach wiekowych. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada – osobiście w Biurze Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 16c (pok. 107) lub drogą pocztową.

Na młodych artystów czekają piękne nagrody! 🎅🎄🍭

👉 do pobrania: regulamin konkursu + oświadczenia

 

 

Przeczytaj również

18 kwietnia 2024
IV Międzynarodowa Konferencja Geriatryczno-Internistyczna „Senectus”

W dniach 19-21 kwietnia 2024 r. w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie odbędzie się IV edycja Międzynarodowej Konferencji Geriatryczno-Internistycznej „Senectus”

18 kwietnia 2024
Szkolenie: "Doraźne i odroczone zaopatrzenie uszkodzeń zwieraczy odbytu ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń okołoporodowych"

Warmińsko Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie serdecznie zaprasza na szkolenie organizowane pod patronatem Polskiego Klubu Koloproktologii – Towarzystwa Naukowego.

18 kwietnia 2024
Odnowienie uprawnień z ochrony radiologicznej pacjenta (ORP)

W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia umownego okresu rozliczeniowego dotyczącego ochrony radiologicznej pacjenta (22 września 2024 r.), przypominamy o przedłużeniu uprawnień.