09 lutego 2024 - 11 lutego 2024
 • Konferencje
 • Konferencja Współczesna Medycyna Warmii i Mazur – warsztaty interdyscyplinarne

  Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

  w imieniu Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie serdecznie zapraszam na kolejne Warsztaty Interdyscyplinarne pt. „Współczesna medycyna Warmii i Mazur”, organizowane w dniach 9-11 lutego 2024 r. w Hotelu Robert’s Port (Stare Sady k. Mikołajek).

  ➡️ szczegółowy program Wydarzenia: 👉pobierz👈

  Warsztaty interdyscyplinarne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników. Stanowią okazję do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń pomiędzy koleżankami i kolegami różnych specjalności, a także do integracji i relaksu. Poza wykładami zaplanowany jest koncert kwartetu Obsession oraz wieczór z DJ-em, a hotel ma bogatą ofertę SPA. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna konferencja, tak jak poprzednie, również spełni oczekiwania.

  Nasza izba pokrywa większą część kosztów szkolenia, które obejmuje: wykłady, 2 noclegi, wyżywienie i imprezy towarzyszące. Członkowie WMIL zainteresowani uczestnictwem w Warsztatach Interdyscyplinarnych dopłacają kwotę 450 zł. Specjalna oferta dla najmłodszych lekarzy i lekarzy dentystów odbywających obecnie staż podyplomowy to jedynie 200 zł. Koszt dla osoby towarzyszącej niebędącej członkiem naszej izby to 1200 zł. Istnieje również możliwość bezpłatnego uczestnictwa w samych wykładach (wymagane zgłoszenie!)

  Chęć uczestnictwa można zgłaszać drogą mailową: olsztyn@hipokrates.org, telefonicznie: +48895391929, lub poprzez wypełnienie formularza: https://forms.gle/B1H4PnpyKM3AtAUm9

  Uprzejmie prosimy o zapisy i wnoszenie opłaty do 20 stycznia 2024 r., na numer konta: 28 1140 1111 0000 3048 4600 1013

  Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Do zobaczenia w Starych Sadach!

  Łączę pozdrowienia,

  lek. stom. Anna Lella

  Prezes ORL Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej

   

   

  Następne wydarzenie