27 czerwca 2024 - 28 czerwca 2024

IX Ogólnopolskie Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia

Serdecznie zapraszamy na IX edycję jednego z najbardziej rozpoznawalnych cyklów konferencji dla kadry zarządzającej w Ochronie Zdrowia, mianowicie Ogólnopolskiego Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia.

📆 Kiedy? : 27-28 czerwca 2024,

📍Gdzie? Hotel Mrągowo Resort & SPA,  Giżycka 6, 11-700 Mrągowo

Edycja Warmińsko – Mazurska jest współorganizowana ze Związkiem Pracodawców Szpitali Warmii i Mazur, co jeszcze bardziej wzbogaci merytorycznie całe przedsięwzięcie.

UWAGA! Tylko dla Członków Izby. Udział w konferencji jest darmowy – obejmuje darmowy udział w konferencji i poczęstunek kawowy, materiały oraz możliwość konsultacji z ekspertami po konferencji. Posiadamy 10 darmowych kart wstępu.

Decyduje kolejność zgłoszeń. 

WAŻNE! Prosimy aby podczas rejestracji w polu „UWAGI” wpisać hasło „WMIL2024IMMMAZURY”, które uprawnia do darmowego udziału w konferencji. 

Link do wydarzenia – Mrągowo:
https://ibfgroup.pl/konferencje/imm-mragowo-2024/informacje.html

Rejestracja – Mrągowo:
https://ibfgroup.pl/konferencje/imm-mragowo-2024/rejestracja-imm-mragowo-2024.html

Osoby zainteresowane noclegami na preferencyjnych warunkach oraz udziałem w części wieczornej proszone są o kontakt z organizatorem.

Program konferencji 👉<pobierz> 👈

O cyklu:

Ogólnopolskie Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia to szereg spotkań, które dedykowane są dla szeroko pojętej kadry zarządzającej – zarówno szpitalami jak również prywatnymi centrami medycznymi, dla zarządów spółek medycznych, dyrektorów SPZOZ, przychodni, zakładów rehabilitacyjnych etc.

Uczestnicy poprzednich edycji wskazywali jako bardzo dużą korzyść i wartość samą formułę tj. II dniowy integracyjno – edukacyjny charakter, obejmujący II noclegi, uroczystą część wieczorną oraz pełne wyżywienie w trakcie pobytu. Drugim ważnym aspektem jest wysokiej jakości merytoryka spotkania.

Kolejna IX edycja cyklu, organizowana w całej Polsce jeszcze większy nacisk położy na skuteczne zarządzanie oraz nastawi się na szereg praktycznych działań marketingowych, obronnych i prawnych. Wśród prelegentów goszczą u nas dodatkowo dyrektorzy szpitali i prywatnych centrów medycznych, dzięki czemu wiele wykładów ma charakter praktyczny, poparty z życia wziętymi przykładami.

Wyjątkowa II dniowa formuła, realizowana od 2021 (a ogólnie od 2016r) roku z częścią wieczorną, warsztatami praktycznymi oraz integracyjnym charakterem sprawa, że jest jedna z najbardziej interesujących konferencji w Polsce, wspierana przez liczne stowarzyszenia, federacje i instytucje, związane z branżą medyczną.

 

Osoba do kontaktu:
Paweł Rudnicki
Partner | Project Manager | Centrum Ochrony Zdrowia
☎️ +48 537 117 992
💻 pawel.rudnicki@ibfgroup.pl

 

Wydarzenie objęte patronatem Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej 

Następne wydarzenie