Z przyjemnością ogłaszamy, iż Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie objęła patronatem honorowym akcję Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Olsztyn pn. „Świąteczny Miś 2023”.

Ma ona na celu zebranie funduszy na zakup prezentów, zabawek i wyposażenia świetlic dla szpitalnych oddziałów dziecięcych. IFMSA swoim wsparciem objęło Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy oraz oddział dla dzieci i młodzieży w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie.

Pozyskiwanie funduszy odbywa się za pomocą licytacji przedmiotów, pozyskanych od społeczności akademickiej, lokalnych artystów, rękodzielników czy przedsiębiorców. Serdecznie zachęcamy również i Was do udziału w akcji, której regulamin oraz wszelkie szczegóły znajdują się na facebookowej stronie akcji: https://www.facebook.com/groups/228582788616126

Każda chętna osoba może wystawić fanty na licytację. Może to być tak naprawdę wszystko: od voucherów, przez rękodzieło, aż po słodkie wypieki.

W celu uzyskania większej ilości szczegółów zachęcamy do kontaktu z Koordynatorkami akcji:

Martyna Onyskow
Koordynator Akcji „Świąteczny Miś”
tel.: +48 795661777 | e-mail: martynao31@gmail.com

Julia Maria Dziduch
Koordynator Akcji „Świąteczny Miś”
tel.: +48 696901341 | e-mail: juliamariadziduch@gmail.com

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej szczytnej akcji!