Z przyjemnością ogłaszamy, iż Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie objęła patronatem honorowym akcję Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Olsztyn pn. „Świąteczny Miś 2023”.

Ma ona na celu zebranie funduszy na zakup prezentów, zabawek i wyposażenia świetlic dla szpitalnych oddziałów dziecięcych. IFMSA swoim wsparciem objęło Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy oraz oddział dla dzieci i młodzieży w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie.

Pozyskiwanie funduszy odbywa się za pomocą licytacji przedmiotów, pozyskanych od społeczności akademickiej, lokalnych artystów, rękodzielników czy przedsiębiorców. Serdecznie zachęcamy również i Was do udziału w akcji, której regulamin oraz wszelkie szczegóły znajdują się na facebookowej stronie akcji: https://www.facebook.com/groups/228582788616126

Każda chętna osoba może wystawić fanty na licytację. Może to być tak naprawdę wszystko: od voucherów, przez rękodzieło, aż po słodkie wypieki.

W celu uzyskania większej ilości szczegółów zachęcamy do kontaktu z Koordynatorkami akcji:

Martyna Onyskow
Koordynator Akcji „Świąteczny Miś”
tel.: +48 795661777 | e-mail: martynao31@gmail.com

Julia Maria Dziduch
Koordynator Akcji „Świąteczny Miś”
tel.: +48 696901341 | e-mail: juliamariadziduch@gmail.com

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej szczytnej akcji!

Przeczytaj również

17 maja 2024
XXVI Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Lekarzy - 16-18 maja 2024 - Łódź

Trwa XXVI Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Lekarzy, w którym udział biorą m.in. Członkowie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie - Delegaci na KZL. Tym razem obrady odbywają w Łodzi. Jedną ze spraw poddanych pod głosowanie będzie nowelizacja Kodeksu Etyki Lekarskiej, która w ostatnim czasie wzbudzała niemało emocji...

15 maja 2024
Konferencja Naukowa „Miejsce i rola fizjoterapii uroginekologicznej w medycynie”

Już 24 maja 2024 roku w Olsztyńskiej Szkole Wyższej odbędzie się Konferencja naukowa „Miejsce i rola fizjoterapii uroginekologicznej w medycynie”, organizowana w ramach XVIII Warmińsko-Mazurskiego Dnia Fizjoterapii. WMIL objęła Wydarzenie patronatem honorowym.

10 maja 2024
III Ogólnopolska Studencka Konferencja Chirurgii Dziecięcej „Scalpellum”

Z przyjemnością informujemy, że Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie objęła patronatem honorowym III już edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Chirurgii Dziecięcej „Scalpellum”.