Film jest kluczowym elementem kampanii społecznej samorządu. Został wyreżyserowany przez Łukasza Palkowskiego („Bogowie”), a zagrali w nim Tomasz Kot i Katarzyna Dąbrowska. Został stworzony w nawiązaniu do wcześniej podejmowanych przez samorząd lekarski działań dot. no fault.

Koordynatorką realizacji spotu jest Rzecznik Prasowa Naczelnej Izby Lekarskiej – Renata Jeziółkowska. „Nasze działania wybrzmią najmocniej, gdy połączymy wszelkie dostępne narzędzia komunikacji.” – mówi. Dlatego też zaprasza do współpracy wszystkich rzeczników okręgowych izb i osoby odpowiedzialne za kontakt z mediami.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia konferencji prasowej z udziałem aktorów, reżysera i Prezesa NRL: YouTube

Sam film dostępny tutaj: YouTube

Przeczytaj również

31 marca 2023
Światowy Zjazd Lekarzy Polskich & Kongres Polonii Medycznej

Ogłaszamy, że kolejny Światowy Zjazd Lekarzy Polskich połączony z Kongresem Polonii Medycznej odbędzie się w Olsztynie w dniach 1-4 czerwca 2023 r.!

 • Konkursy
 • 31 marca 2023
  XIV Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Prozatorski pn. "Puls Słowa"

  Uprzejmie informujemy, iż Komisja Kultury ORL w Warszawie organizuje XIV Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Prozatorski pn. "Puls Słowa".

 • Organizacyjne
 • 21 marca 2023
  III Międzynarodowa Konferencja Geriatryczno-Internistyczna „Senectus"

  Uprzejmie informujemy, iż Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie po raz kolejny objęła patronatem trzecią już Międzynarodową Konferencję Geriatryczno-Internistyczną „Senectus”, która odbędzie się w dniach 19-20.05.2023 r. w Centrum Symulacji Medycznej w Olsztynie oraz online.