Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza na sesję zimowo-wiosenną (styczeń-kwiecień 2025).
W ramach oferty przygotowano ponad 90 wydarzeń edukacyjnych, które są w pełni akredytowane.
Dlaczego warto?
👉Udział w szkoleniach jest bezpłatny.
👉Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.
👉Każde szkolenie gwarantuje zdobycie punktów edukacyjnych.

Przeczytaj również

Zbliżają się XXXV Żeglarskie Mistrzostwa Lekarzy!!

Wydarzenie organizowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską w tym roku rozgrywane będzie w terminie 4-6 września na jeziorze Ryńskim. Tegoroczna edycja odbędzie się w sprawdzonym już Porcie „Bocianie Gniazdo” w Rynie.

Za nami XVII Krajowy Zjazd Lekarzy

Podczas XVII Krajowego Zjazdu Lekarzy, który odbył się w Jachrance w dn. 21-23 maja br., zebrani delegaci dokonali wyboru władz na X kadencję Naczelnej Rady Lekarskiej...