Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w tym roku obchodzimy 35-lecie odrodzenia samorządu lekarskiego!

Na mocy ustawy z 27 maja 1989 r. o izbach lekarskich, po blisko 40 latach, lekarze i lekarze dentyści mogli reaktywować swój samorząd zawodowy, który utracili na mocy ustawy z 1950 r. o zniesieniu izb lekarskich i lekarsko-dentystycznych.

Z tej okazji nasza izba organizuje uroczystą kolację połączoną z muzyczną zabawą serwowaną przez DJa, która odbędzie się dnia 29 listopada br. w Restauracji „Przystań” w Olsztynie, start od godz. 19:00.

Wyrażamy nadzieję, że wydarzenie to pozwoli na jeszcze większą integrację naszego środowiska, będąc nie tylko okazją do wspaniałej zabawy, ale również do refleksji nad ideą samorządności, która stanowi jeden z fundamentów demokracji.

Zapisy możliwe poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego 👉tutaj👈 w terminie do 8 listopada 2024 r.

Koszt biletu wynosi 200 zł/os. Płatności prosimy dokonywać na następujący nr konta: 28 1140 1111 0000 3048 4600 1013

Liczba miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w ww. Wydarzeniu jest brak zaległości w opłacaniu składki członkowskiej!

Serdecznie zapraszamy!

lek. stom. Anna Lella
Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej

prof. dr hab. n. med. Jadwiga Snarska
Wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej
Przewodnicząca Komisji Kształcenia

Przeczytaj również

Zbliżają się XXXV Żeglarskie Mistrzostwa Lekarzy!!

Wydarzenie organizowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską w tym roku rozgrywane będzie w terminie 4-6 września na jeziorze Ryńskim. Tegoroczna edycja odbędzie się w sprawdzonym już Porcie „Bocianie Gniazdo” w Rynie.

Za nami XVII Krajowy Zjazd Lekarzy

Podczas XVII Krajowego Zjazdu Lekarzy, który odbył się w Jachrance w dn. 21-23 maja br., zebrani delegaci dokonali wyboru władz na X kadencję Naczelnej Rady Lekarskiej...