Współczesna Medycyna Warmii i Mazur 2023

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,
w imieniu Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie serdecznie zapraszam

na Warsztaty Interdyscyplinarne „Współczesna medycyna Warmii i Mazur”, organizowane w dniach 25-27 lutego 2022 r.,  w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.

Konferencję rozpoczynamy w piątek  popołudniu wykładem inauguracyjnym Prorektora Collegium Medicum UWM prof. dr. hab. n. med. Sergiusza Nawrockigo.

Wśród wykładowców znajdą się m. in.  Pani dr hab. n. med. Agnieszka Owczarczyk-Saczonek,  prof. UWM, dr hab. n. med. Magdalena Krajewska-Włodarczyk, dr hab. n. med. Monika Rucińska, dr hab. n. med. Anna Żurada,
dr n med. Anna Dudzińska-Filkiewicz,
lek. stom. Katarzyna Miśków, lek. Agnieszka Wasilewska, lek. stom. Anna Lella oraz

Pan prof. dr hab. n. med. Marcin Mycko, dr n. med. Piotr Kocbach, dr n. med. Janusz Hałka, a także radca prawny Paweł Strzelec.

Omówione zostaną zagadnienia z zakresu diagnostyki i leczenia różnych obszarów medycyny m. in. onkologii, dermatologii, reumatologii, stomatologii, psychiatrii, chorób zakaźnych. Nie zabraknie też zagadnień prawnych, takich  jak odpowiedzialność cywilna lekarza.

Warsztaty interdyscyplinarne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników. Stanowią okazję do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń pomiędzy kolegami specjalizującymi się w różnych dziedzinach medycyny, a także do integracji. Mamy nadzieję, że i tym razem spełnią się te oczekiwania i spotkamy się w Lidzbarku Warmińskim.

Izba lekarska pokrywa koszty szkolenia, członkowie WMIL zainteresowani uczestnictwem w Warsztatach Dyscyplinarnych opłacają  600 zł za 2 noclegi, wyżywienie i imprezy towarzyszące.

Prosimy o zapisy i wnoszenie opłaty do 10 lutego 2022 r., na konto:

28 1140 1111 0000 3048 4600 1013

W trosce o zdrowie Wykonawców i Gości, do udziału w Konferencji zapraszamy osoby zaszczepione przeciw COVID-19

Program konferencji