11 stycznia 2024
Zasłużony Lekarz Warmii i Mazur

Zbliża się rozstrzygnięcie XXI edycji przyznania Odznaczeń „Zasłużony Lekarz Warmii i Mazur”, które zostaną wręczone podczas Okręgowego Zjazdu Lekarzy, w dniu 9 marca 2024 roku...

11 stycznia 2024
Dom Lekarza WMIL - wystawa ikon pisanych przez nasze Koleżanki

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zbioru ikon autorstwa naszych Koleżanek - lek. Agnieszki Ounap-Karnak, lek. dent. Marii Dąbrowskiej oraz lek. dent. Janiny Nogal, który znajduje się obecnie w Domu Lekarza - siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie.

8 stycznia 2024
50 % dofinansowania do pakietów sportowych Medicover

Kontynuując inicjatywę aktywności sportowej lekarzy i lekarzy dentystów, z przyjemnością informujemy, iż już od grudnia 2023 roku, wszyscy członkowie WMIL będą mogli skorzystać z propozycji zakupu pakietów sportowych Medicover Sport w niezwykle atrakcyjnych cenach - z naszym dofinansowaniem w wysokości 50%!

5 stycznia 2024
Koncert Noworoczny "Na dobry początek"

Tradycją w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Lekarskiej w Olsztynie stały się koncerty noworoczne. 4 stycznia 2024 r., o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie odbył się wyczekiwany przez wszystkich Koncert „Na dobry początek”.