Ubezpieczenia dla stażystów

Uprzejmie informujemy, że kontynuując tradycję z lat poprzednich, Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie pragnie zaproponować lekarzom i lekarzom dentystom rozpoczynającym staż podyplomowy przystąpienie do pakietu ubezpieczenia grupowego przygotowanego we współpracy z firmą INTER Ubezpieczenia. Koszty tej polisy ponosi Nasza Izba. Wspomniana oferta obejmuje: Dobrowolne Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Lekarza Stażysty wraz z Asystą Prawną. Zapraszamy do skorzystania z przedstawionej propozycji.

W załączeniu link zawierającej deklarację przystąpienia do opisanego pakietu.

https://inter-direct.pl/ubezpieczenie_studenta?course=0458b6f1189f89672c2ce14a1828279f

Po poprawnym wypełnieniu danych samodzielnie można pobrać certyfikat ubezpieczenia.

W załączeniu przedmiotowa oferta Inter Ubezpieczenia wraz z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

Jednocześnie informujemy, że przystąpienie do przedmiotowej oferty uprawnia do 70 % zniżki na dodatkowy pakiet ubezpieczeń – Inter Ochrona HIV/WZW i NNW. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z pracownikami Naszej Izby, pod numerami telefonów: 89 539 19 29 (sekretariat) lub tel. kom. 690 104 481.

Po zakończeniu obowiązywania wyżej wymienionych polis zapraszamy do dalszej współpracy z WMIL w Olsztynie i skorzystania z oferty ubezpieczeniowej zawodu, jaki możemy Państwu zaproponować (ubezpieczenia firm Inter Ubezpieczenia oraz PZU S.A.).

Pliki do pobrania: