W sobotę, 13 lipca br. bawiliśmy się na Lekarskim Pikniku Samorządowym – organizowanym przez Warmińsko-Mazurska Izbę Lekarską w Olsztynie.

Wakacyjne szaleństwo to już tradycja wpisana w imprezowy kalendarz naszej Izby! 

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas i sprawili, że ten dzień był pełen radości i uśmiechów 🤩☀️😎

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszej Koleżanki Małgorzaty Szmyt, która zadbała, by ten dzień był pełen atrakcji i zabaw 👏💕 

👇👇👇 Poniżej krótka fotorelacja 📸

Przeczytaj również

Zbliżają się XXXV Żeglarskie Mistrzostwa Lekarzy!!

Wydarzenie organizowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską w tym roku rozgrywane będzie w terminie 4-6 września na jeziorze Ryńskim. Tegoroczna edycja odbędzie się w sprawdzonym już Porcie „Bocianie Gniazdo” w Rynie.

Za nami XVII Krajowy Zjazd Lekarzy

Podczas XVII Krajowego Zjazdu Lekarzy, który odbył się w Jachrance w dn. 21-23 maja br., zebrani delegaci dokonali wyboru władz na X kadencję Naczelnej Rady Lekarskiej...