W dniu 21 lutego 2024 roku świętowaliśmy wyjątkową uroczystość – piękne i pełne powodów do dumy  50-lecie uzyskania dyplomu lekarza i lekarza dentysty. Z tej okazji mieliśmy przyjemność gościć w naszym Domu lekarzy i lekarzy dentystów, którzy dyplom ukończenia studiów medycznych uzyskali w 1974 roku.
50 lat w służbie zdrowia to nie tylko okrągła rocznica – to czas, docenienia trudu, poświęcenia i oddania naszej niesamowitej drużyny lekarskiej.  To także historia pokonywania przeciwności, radzenia sobie z trudnościami i inspirującego oddania dla dobra innych…
Przy tak ważnym święcie, uhonorowani zostali także młodzi lekarze, zaczynający dopiero swoją przygodę z medycyną.
Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej – Anna Lella wręczyła nagrody przyznane przez Okręgową Radę Lekarską z funduszu dla najlepszych lekarzy i lekarzy dentystów odbywających staż podyplomowy na terenie działania Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie. Nasi młodzi koledzy otrzymali stypendia w wysokości 1000 zł, które Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie będzie przekazywała przez okrągłe 12 miesięcy.
Wszystkim uhonorowanym Kolegom i Koleżankom gratulujemy wspaniałej i pełnej pasji drogi medycznej!
Niech kolejne lata będą równie owocne, pełne zdrowia i satysfakcji!
Serdeczne podziękowania należą się także naszej kol. prof. Hannie Zajączkiewicz za uświetnienie tego wyjątkowego spotkania pięknym koncertem przy akompaniamencie dr hab. Zofii Antes.

Przeczytaj również

18 kwietnia 2024
IV Międzynarodowa Konferencja Geriatryczno-Internistyczna „Senectus”

W dniach 19-21 kwietnia 2024 r. w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie odbędzie się IV edycja Międzynarodowej Konferencji Geriatryczno-Internistycznej „Senectus”

18 kwietnia 2024
Szkolenie: "Doraźne i odroczone zaopatrzenie uszkodzeń zwieraczy odbytu ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń okołoporodowych"

Warmińsko Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie serdecznie zaprasza na szkolenie organizowane pod patronatem Polskiego Klubu Koloproktologii – Towarzystwa Naukowego.

18 kwietnia 2024
Odnowienie uprawnień z ochrony radiologicznej pacjenta (ORP)

W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia umownego okresu rozliczeniowego dotyczącego ochrony radiologicznej pacjenta (22 września 2024 r.), przypominamy o przedłużeniu uprawnień.