Kontynuując inicjatywę aktywności sportowej lekarzy i lekarzy dentystów, z przyjemnością informujemy, iż już od grudnia 2023 roku, wszyscy członkowie WMIL będą mogli skorzystać z propozycji zakupu pakietów sportowych Medicover Sport w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ponadto Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie będzie opłacała swoim członkom 50% ceny pakietu!

W celu skorzystania z dofinansowania w wysokości 50%, należy ponownie zarejestrować się w systemie Medicover – wybierając na stronie/w aplikacji dany pakiet z dofinansowaniem (to spowoduje uaktualnienie poprzedniego pakietu). Osoby towarzyszące, które mieli Państwo dołączone przy wcześniejszym pakiecie, należy ponownie dopisać.

Ci z Państwa, którzy chcą skorzystać z pakietu sportowego na grudzień, powinni zapisać się maksymalnie do 20 listopada br.

Mamy nadzieję, że dzięki tej atrakcyjnej ofercie coraz więcej lekarzy i lekarzy dentystów z naszej Izby będzie dbać o aktywność fizyczną. Zdajemy sobie sprawę, iż na co dzień zajmując się pacjentami nie każdy z nas ma czas, by zadbać o swoje zdrowie. Ta inicjatywa ma na celu zachęcić wszystkich do zażywania ruchu i korzystania z bogatej oferty siłowni, basenów, kortów oraz innych obiektów sportowych.

Szczegóły na stronie:

https://medicoversport.pl/pakiety/wmilolsztyn
po zalogowaniu się hasłem dostępowym, które wszyscy członkowie WMIL otrzymali w informacji mailowej.

Dopłata do ceny pakietu dotyczy tylko członków WMIL w Olsztynie!

 

Serdecznie zapraszamy!