Mamy zaszczyt zaprosić Was wraz z najmłodszymi „Członkami izby” na Zabawę Choinkową, która odbędzie się w sobotę 9 grudnia – w godzinach 11:00-13:00 w sali konferencyjnej im. Jana Rymiana w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 16 C.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 listopada 2023 r.

Jak co roku przewidujemy wiele atrakcji, w tym obecność grupy prowadzącej zabawę, wizytę Świętego Mikołaja, fotobudkę i poczęstunek dla dzieci, a także kawę i herbatę dla rodziców.

 

 

 

 

Tradycyjnie również zapraszamy dzieci do udziału w Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną!

Komisja Konkursowa wyłoni najciekawsze – jej zdaniem – prace plastyczne, wykonane dowolną techniką, w dwóch kategoriach wiekowych. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada – osobiście w Biurze Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 16c (pok. 107) lub drogą pocztową.

Na młodych artystów czekają piękne nagrody! 🎅🎄🍭

👉 do pobrania: regulamin konkursu + oświadczenia

 

 

Przeczytaj również

17 maja 2024
XXVI Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Lekarzy - 16-18 maja 2024 - Łódź

Trwa XXVI Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Lekarzy, w którym udział biorą m.in. Członkowie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie - Delegaci na KZL. Tym razem obrady odbywają w Łodzi. Jedną ze spraw poddanych pod głosowanie będzie nowelizacja Kodeksu Etyki Lekarskiej, która w ostatnim czasie wzbudzała niemało emocji...

15 maja 2024
Konferencja Naukowa „Miejsce i rola fizjoterapii uroginekologicznej w medycynie”

Już 24 maja 2024 roku w Olsztyńskiej Szkole Wyższej odbędzie się Konferencja naukowa „Miejsce i rola fizjoterapii uroginekologicznej w medycynie”, organizowana w ramach XVIII Warmińsko-Mazurskiego Dnia Fizjoterapii. WMIL objęła Wydarzenie patronatem honorowym.

10 maja 2024
III Ogólnopolska Studencka Konferencja Chirurgii Dziecięcej „Scalpellum”

Z przyjemnością informujemy, że Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie objęła patronatem honorowym III już edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Chirurgii Dziecięcej „Scalpellum”.