16 września 2023
 • Szkolenia
 • Warmińsko-Mazurskie Warsztaty Dobrej Praktyki Leczenia Ran

  Polskie Towarzystwo Leczenia Ran serdecznie zaprasza na Warmińsko-Mazurskie Warsztaty Dobrej Praktyki Leczenia Ran, które odbędą się 16 września br. w Olsztynie w hotelu Warmiński Hotel & Conference. 

  Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie objęła wydarzenie patronatem honorowym.

  Celem Warsztatów Dobrej Praktyki Leczenia Ran jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz przekazanie praktycznych umiejętności związanych z diagnostyką i leczeniem ran przewlekłych. Warsztaty doszkalające mają wymiar praktyczny i dedykowane są wszystkim profesjonalistom wykonującym zawody medyczne, którzy chcą pogłębić wiedzę w zakresie leczenia ran, jak i tym, którzy pragną rozpocząć pracę w tym obszarze.

  Udział w warsztatach mogą wziąć wszyscy, niezależnie od miejsc pracy, którym jest poradnia, oddział czy praktyka pielęgniarska lub lekarska.
  Podczas Warsztatów uczestnicy będą mogli zapoznać się zarówno z najnowszymi metodami diagnozowania i leczenia pacjentów z ranami przewlekłymi, ale także z najnowszymi środkami służącymi do skracania czasu ich gojenia, takimi jak: coraz nowocześniejsze urządzenia do terapii podciśnieniowej, aktywne opatrunki czy systemy do odciążania ran.

  Szczegółowe informacje dostępne pod adresem 👇👇👇

  https://warsztatyptlr.pl/#agenda