Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

w imieniu Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie serdecznie zapraszam na kolejne Warsztaty Interdyscyplinarne pt. „Współczesna medycyna Warmii i Mazur”, organizowane w dniach 9-11 lutego 2024 r. w Hotelu Robert’s Port (Stare Sady k. Mikołajek).

➡️ program naukowy: 👉pobierz👈

Warsztaty interdyscyplinarne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników. Stanowią okazję do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń pomiędzy koleżankami i kolegami różnych specjalności, a także do integracji i relaksu. Poza wykładami zaplanowany jest koncert kwartetu Obsession oraz wieczór z DJ-em, a hotel ma bogatą ofertę SPA. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna konferencja, tak jak poprzednie, również spełni oczekiwania.

Nasza izba pokrywa większą część kosztów szkolenia, które obejmuje: wykłady, 2 noclegi, wyżywienie i imprezy towarzyszące. Członkowie WMIL zainteresowani uczestnictwem w Warsztatach Interdyscyplinarnych dopłacają kwotę 450 zł. Specjalna oferta dla najmłodszych lekarzy i lekarzy dentystów odbywających obecnie staż podyplomowy to jedynie 200 zł. Koszt dla osoby towarzyszącej niebędącej członkiem naszej izby to 1200 zł. Istnieje również możliwość bezpłatnego uczestnictwa w samych wykładach (wymagane zgłoszenie!)

Chęć uczestnictwa można zgłaszać drogą mailową: olsztyn@hipokrates.org, telefonicznie: +48895391929, lub poprzez wypełnienie formularza: https://forms.gle/B1H4PnpyKM3AtAUm9

Uprzejmie prosimy o zapisy i wnoszenie opłaty do 20 stycznia 2024 r., na numer konta: 28 1140 1111 0000 3048 4600 1013

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia w Starych Sadach!

Łączę pozdrowienia,

lek. stom. Anna Lella

Prezes ORL Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej

 

Przeczytaj również

17 maja 2024
XXVI Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Lekarzy - 16-18 maja 2024 - Łódź

Trwa XXVI Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Lekarzy, w którym udział biorą m.in. Członkowie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie - Delegaci na KZL. Tym razem obrady odbywają w Łodzi. Jedną ze spraw poddanych pod głosowanie będzie nowelizacja Kodeksu Etyki Lekarskiej, która w ostatnim czasie wzbudzała niemało emocji...

15 maja 2024
Konferencja Naukowa „Miejsce i rola fizjoterapii uroginekologicznej w medycynie”

Już 24 maja 2024 roku w Olsztyńskiej Szkole Wyższej odbędzie się Konferencja naukowa „Miejsce i rola fizjoterapii uroginekologicznej w medycynie”, organizowana w ramach XVIII Warmińsko-Mazurskiego Dnia Fizjoterapii. WMIL objęła Wydarzenie patronatem honorowym.

10 maja 2024
III Ogólnopolska Studencka Konferencja Chirurgii Dziecięcej „Scalpellum”

Z przyjemnością informujemy, że Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie objęła patronatem honorowym III już edycję Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Chirurgii Dziecięcej „Scalpellum”.