Centrum e-Zdrowia informuje, iż zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz.U. 2022 poz.459 z późn. zm.) oraz rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 listopada 2021r. w sprawie Programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2022 (Dz. U. poz. 2303 z późn. zm.), wszystkie praktyki zawodowe mają obowiązek złożenia sprawozdań statystycznych będących we właściwości Ministra Zdrowia. Dlatego też przypominamy o wywiązaniu się z obowiązku i zachęcamy do złożenia sprawozdań w Systemie Statystyki w Ochronie Zdrowia.
Wszystkie niezbędne informacje związane z dostępem do Systemu jak i samymi sprawozdaniami znajdują się na stronie:
https://ezdrowie.gov.pl/portal/home/systemy-it/system-statystyki-w-ochronie-zdrowia, a dostęp do
Systemu znajduje się na stronie: https://ssoz.ezdrowie.gov.pl/info.html
Przeczytaj również
12 czerwca br. odbyło się pierwsze posiedzenie Naczelnej Rady Lekarskiej nowej kadencji, podczas którego dokonano wyboru składu Prezydium NRL. W gronie tym zasiadać będzie przedstawicielka Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie - Kol. Anna Lella 👏
Podczas Wydarzenia Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską w Olsztynie reprezentowali: Prezes ORL - Kol. Piotr Kocbach oraz Wiceprezes ORL - Kol. Jadwiga Snarska.
Prezydium ORL WMIL jednogłośnie wyraziło pełne poparcie dla dalszej rozbudowy i rozwoju Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie poprzez konsolidację podmiotów leczniczych na terenie Olsztyna jako strategicznej inwestycji dla systemu ochrony zdrowia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.