W naszym środowisku medycznym nieustannie stawiamy na rozwijanie indywidualnych umiejętności i pasji członków naszej Izby.
Dlatego z dumą chwalimy się talentami, które kwitną wśród naszych lekarzy.

Nasza Koleżanka prof. Hanna Zajączkiewicz pracuje na Oddziale Otolaryngologii, Chorób Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Jest Kierownikiem Katedry Otolaryngologii na Wydziale Lekarskim UWM, a jednocześnie  kształci studentów w Instytucie Muzyki na Wydziale Sztuki ucząc śpiewu i emisji głosu. Obydwie pasje traktuje równorzędnie, w jednej i drugiej dziedzinie odnosi sukcesy. Śpiewa sopranem lirycznym.

W kwietniu odbędą się dwa wyjątkowe koncerty Sopranistki poświęcone postaci ks. Andrzeja Preussa:
  • 9 marca godz. 16:30 – Zamek w Lidzbarku Warmińskim
  • 10 marca godz. 18:40 – Parafia Krzyża Świętego w Szczytnie
Niezapomniane wrażenia dźwiękowe gwarantowane!
Zapraszamy serdecznie do udziału!
WSTĘP WOLNY

Przeczytaj również

18 kwietnia 2024
IV Międzynarodowa Konferencja Geriatryczno-Internistyczna „Senectus”

W dniach 19-21 kwietnia 2024 r. w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie odbędzie się IV edycja Międzynarodowej Konferencji Geriatryczno-Internistycznej „Senectus”

18 kwietnia 2024
Szkolenie: "Doraźne i odroczone zaopatrzenie uszkodzeń zwieraczy odbytu ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń okołoporodowych"

Warmińsko Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie serdecznie zaprasza na szkolenie organizowane pod patronatem Polskiego Klubu Koloproktologii – Towarzystwa Naukowego.

18 kwietnia 2024
Odnowienie uprawnień z ochrony radiologicznej pacjenta (ORP)

W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia umownego okresu rozliczeniowego dotyczącego ochrony radiologicznej pacjenta (22 września 2024 r.), przypominamy o przedłużeniu uprawnień.