Tradycją w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Lekarskiej w Olsztynie stały się koncerty noworoczne.
13 stycznia 2023r., o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie odbędzie się wyczekiwany przez wszystkich Koncert „Na dobry początek” pt. „Bo to się…zwykle tak zaczyna” – tym razem w formule spektaklu muzycznego.
Popularne piosenki stworzą malowniczą opowieść o różnych odcieniach miłości, toczącą się przy kawiarnianym stoliku, innym razem przy barze, a nawet w więzieniu. Udział znakomitych artystów znanych z takich scen i estrad, jak m.in. Opera Wrocławska, Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku, Teatr Muzyczny ROMA
w Warszawie, Teatr Muzyczny w Poznaniu czy Teatr Muzyczny w Lublinie gwarantuje znakomitą zabawę, a jednocześnie wysoki poziom artystyczny.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj również

Zbliżają się XXXV Żeglarskie Mistrzostwa Lekarzy!!

Wydarzenie organizowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską w tym roku rozgrywane będzie w terminie 4-6 września na jeziorze Ryńskim. Tegoroczna edycja odbędzie się w sprawdzonym już Porcie „Bocianie Gniazdo” w Rynie.

Za nami XVII Krajowy Zjazd Lekarzy

Podczas XVII Krajowego Zjazdu Lekarzy, który odbył się w Jachrance w dn. 21-23 maja br., zebrani delegaci dokonali wyboru władz na X kadencję Naczelnej Rady Lekarskiej...