Koleżanki, Koledzy,

W ramach odskoczni od rutyny dnia codziennego zachęcamy Was do odwiedzenia Browaru Warmia w Olsztynie. Okazja jest wyjątkowa – nasz lekarski zespół THE DOCTORS w tym roku obchodzi 30-lecie swojego istnienia!

Dlatego też  22 czerwca br., o godz. 20.00 Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie organizuje uroczystość z okazji tego pięknego jubileuszu.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu wszystkich miłośników muzyki oraz tych, którzy chcą uczcić razem z Zespołem ich święto – przed Wami niezapomniany wieczór pełen świetnej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery.

Zapraszamy do zapisów pod linkiem 👉 https://forms.gle/whVMofXwkTMQWu339 do dnia 20 czerwca br.

Liczba miejsc ograniczona!

Koszt uczestnictwa dla członków WMIL w Olsztynie obejmujący koncert i poczęstunek to 20 zł.

Płatność na konto WMIL w Olsztynie:
28 1140 1111 0000 3048 4600 1013

Wejściówki dla lekarzy i lekarzy dentystów będą dostępne do odbioru od 7 czerwca (piątek) do 21 czerwca (piątek) do godz. 15:00 w Biurze WMIL lub w dniu koncertu w Browarze Warmia od godz. 19:00.

Serdecznie zapraszamy!

Z pozdrowieniami,
lek. stom. Anna Lella
Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej

 

Przeczytaj również

18 czerwca 2024
Izba dopłaca do pakietów Medicover Sport!

Kontynuując inicjatywę aktywności sportowej lekarzy i lekarzy dentystów, z przyjemnością informujemy, iż wszyscy członkowie WMIL mogą skorzystać z propozycji zakupu pakietów sportowych Medicover Sport w niezwykle atrakcyjnych cenach - z naszym dofinansowaniem w wysokości 50%!

11 czerwca 2024
Ministerstwo Sprawiedliwości ogłasza nabór kandydatów do Europejskiego Komitetu ds. Zapobiegania Torturom oraz Nieludzkiemu lub Poniżającemu Traktowaniu albo Karaniu

Nabór jest prowadzony zgodnie z art. 4 ust. 2 Europejskiej Konwencji o zapobieganiu torturom oraz nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu albo karaniu z 26 listopada 1987 roku (dalej: „Konwencja”, Dz.U. z 1995, nr 46, poz. 238, ze zm.). Więcej szczegółów.....

29 maja 2024
Koncert "Pieśni słowiańskie XX wieku" - z udziałem dr n. med. Hanny Zajączkiewicz

13 czerwca br. dr n. med. Hanna Zajączkiewicz - w towarzystwie dźwięków fortepianu dr hab. Zofii Antes - wykona sopranowe interpretacje pieśni kompozytorów słowiańskich, podczas koncertu promującego płytę "Pieśni słowiańskie XX wieku".