1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Lekarza. Wszystkim Koleżankom i Kolegom Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie składa serdecznie życzenia. Ten wyjątkowy dzień to okazja do tego, aby docenić pracę medyków wszystkich specjalności, ich trud włożony w leczenie i ratowanie ludzkiego życia oraz codzienne poświęcenie ❤️

Przeczytaj również

Wybory Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej X kadencji

12 czerwca br. odbyło się pierwsze posiedzenie Naczelnej Rady Lekarskiej nowej kadencji, podczas którego dokonano wyboru składu Prezydium NRL. W gronie tym zasiadać będzie przedstawicielka Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie - Kol. Anna Lella 👏

Uroczystość z okazji 70-lecia Oddziału Klinicznego Chirurgii i Urologii Dziecięcej z Ośrodkiem Leczenia Zmian Naczyniowych Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Podczas Wydarzenia Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską w Olsztynie reprezentowali: Prezes ORL - Kol. Piotr Kocbach oraz Wiceprezes ORL - Kol. Jadwiga Snarska.

Stanowisko Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w sprawie poparcia rozwoju i budowy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie z dnia 27 maja 2026 roku.

Prezydium ORL WMIL jednogłośnie wyraziło pełne poparcie dla dalszej rozbudowy i rozwoju Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie poprzez konsolidację podmiotów leczniczych na terenie Olsztyna jako strategicznej inwestycji dla systemu ochrony zdrowia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.