Kontynuując inicjatywę aktywności sportowej lekarzy i lekarzy dentystów przypominamy, iż wszyscy członkowie WMIL mogą skorzystać z propozycji zakupu pakietów sportowych Medicover Sport w niezwykle atrakcyjnych cenach. Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie opłaca swoim członkom 50% ceny pakietu!

W celu skorzystania z dofinansowania w wysokości 50%, należy ponownie zarejestrować się w systemie Medicover – wybierając na stronie/w aplikacji dany pakiet z dofinansowaniem (to spowoduje uaktualnienie poprzedniego pakietu). Osoby towarzyszące, które mieli Państwo dołączone przy wcześniejszym pakiecie, należy ponownie dopisać.

Ci z Państwa, którzy chcą skorzystać z pakietu sportowego, powinni zapisać się maksymalnie do 20 dnia miesiąca poprzedzającego. 

Mamy nadzieję, że dzięki tej atrakcyjnej ofercie coraz więcej lekarzy i lekarzy dentystów z naszej Izby będzie dbać o aktywność fizyczną. Zdajemy sobie sprawę, iż na co dzień zajmując się pacjentami nie każdy z nas ma czas, by zadbać o swoje zdrowie. Ta inicjatywa ma na celu zachęcić wszystkich do zażywania ruchu i korzystania z bogatej oferty siłowni, basenów, kortów oraz innych obiektów sportowych.

Szczegóły na stronie:

https://medicoversport.pl/pakiety/wmilolsztyn
po zalogowaniu się hasłem dostępowym, które wszyscy członkowie WMIL otrzymali w informacji mailowej.

Dopłata do ceny pakietu dotyczy tylko członków WMIL w Olsztynie!

 

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj również

18 kwietnia 2024
IV Międzynarodowa Konferencja Geriatryczno-Internistyczna „Senectus”

W dniach 19-21 kwietnia 2024 r. w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie odbędzie się IV edycja Międzynarodowej Konferencji Geriatryczno-Internistycznej „Senectus”

18 kwietnia 2024
Szkolenie: "Doraźne i odroczone zaopatrzenie uszkodzeń zwieraczy odbytu ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń okołoporodowych"

Warmińsko Mazurska Izba Lekarska w Olsztynie serdecznie zaprasza na szkolenie organizowane pod patronatem Polskiego Klubu Koloproktologii – Towarzystwa Naukowego.

18 kwietnia 2024
Odnowienie uprawnień z ochrony radiologicznej pacjenta (ORP)

W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia umownego okresu rozliczeniowego dotyczącego ochrony radiologicznej pacjenta (22 września 2024 r.), przypominamy o przedłużeniu uprawnień.