Krajowa Administracja Skarbowa zaprasza do udziału w szkoleniach dotyczących Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Szkolenia realizowane są w ramach akcji edukacyjnej „Środy z KSeF – KSeF w pigułce” i mają charakter praktyczny. Podczas spotkań eksperci KAS przekażą najważniejsze informacje dotyczące korzystania z systemu KSeF.
Terminy i forma szkoleń:
📌 Szkolenia stacjonarne
Każda środa do 11 lutego 2026 r., w godz. 10.00–12.00
📍 Sala konferencyjna Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie ul. Piłsudskiego 59A
wstęp wolny
💻 Szkolenia on-line (aplikacja Microsoft Teams)
- 28 stycznia 2026 r.: godz. 10.00-12.00 LINK, godz. 14.00-16.00 LINK
- 4 lutego 2026 r.: godz. 10.00-12.00 LINK, godz. 14.00-16.00 LINK
- 11 lutego 2026 r.: godz. 10.00-12.00 LINK, godz. 14.00-16.00 LINK
Udział w szkoleniach nie wymaga wcześniejszych zapisów.
Więcej informacji nt. KSeF: Krajowy System e-Faktur (KSeF), gdzie, m.in., dostępne są odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące systemu.
Zapraszamy również do śledzenia komunikatów dostępnych na stronie internetowej Krajowej Administracji Skarbowej w Olsztynie.
Przeczytaj również
11 marca br. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia. Spotkanie było wyrazem uznania i podziękowania dla wszystkich osób pracujących w systemie ochrony zdrowia, które na co dzień dbają o dobrostan mieszkańców Warmii i Mazur. Wręczono też odznaczenia. Wśród laureatów znaleźli się członkowie WMIL!
Wybór nowego Prezesa, Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej oraz członków organów WMIL w Olsztynie, roczne i kadencyjne podsumowanie działalności, dyskusje i głosowanie w sprawie przyjęcia uchwał, wręczenie odznaczeń "Zasłużony Lekarz Warmii i Mazur" oraz grantów w konkursie im. prof. E. Lenkiewicza za najlepszą pracę naukową opublikowaną przed ukończeniem 35. roku życia, jak też występ chóru Medici pro Musica – tak przebiegał XLIV Okręgowy Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Lekarzy Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie, który odbył się dnia 7 marca br.
Sztandarowe wydarzenie edukacyjne Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie w tym roku odbyło się w dniach 20-22 lutego, w Hotelu Mikołajki Leisure & SPA.