Kurs z medycyny ratunkowej dla lekarzy stażystów

W związku ze zbliżającym się terminem Kursu dla lekarzy stażystów (6-7.09.2021) pragnę Państwa poinformować, iż ze względów epidemicznych została podjęta decyzja o przeprowadzeniu wszystkich wykładów online. Będziemy łączyć się za pośrednictwem platformy Meet, do której kody pozwalające na dołączenie do spotkania przekazuję poniżej:

poniedziałek – https://meet.google.com/sxr-hamp-paw

wtorek– https://meet.google.com/vot-mxtn-cat

Bardzo prosimy o przestrzeganie godzin logowania się i nie wylogowywania w trakcie trwania wykładów ponieważ na tej podstawie będzie generowana lista obecności.
Zaraz po zalogowaniu bardzo proszę w czacie (zarówno w poniedziałek jak i wtorek) napisać:

1. imię i nazwisko
2. imię  i nazwisko
3……..
4……..
itd.

bez komentarzy tak, aby powstała z tego lista obecności (powinno być 75 osób). Proszę o sprawne wpisywanie nazwisk, tak, abyśmy później czatu mogli używać do komunikowania się w innych ważnych sprawach. Każdy musi być zalogowany na oddzielnym urządzeniu. Prosimuy o logowanie się z urządzeń mających kamerkę i mikrofon, ponieważ po każdym wykładzie będzie możliwość zadawania pytań.Nie wykluczone również,że wzorem lat ubiegłych, na początku kursu dr Jalali będzie prosił o przedstawienie się, więc wizja i fonia będą niezbędne.

Po kursie bardzo proszę o pozostawienie książeczek w Izbie Lekarskiej.

Po zebraniu wszystkich książeczek, zostaną one przekazane do podpisu, po czym będzie można je odebrać również w Izbie Lekarskiej.

Wpis do książeczki otrzymacie Państwo po zweryfikowaniu listy obecności .

Opublikowano: 01 września 2021 r.