izba m Nowa strona Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej już dostępna!
 www.new.wmil.olsztyn.pl 


 

To nie tylko bardziej przejrzysta, nowocześniejsza szata graficzna, ale przede wszystkim więcej funkcjonalności i dostępności. Zależało nam na tym, aby witryna była przystępna dla każdego użytkownika i by mógł bez trudu znaleźć to, czego szuka. 

Wśród udogodnień znajduje się m.in.: wyszukiwarka wniosków (w górnym menu), dzięki której szybko i bezproblemowo odnajdziecie interesujący Was dokument. Nowością jest również możliwość zapisów z poziomu strony na szkolenia organizowane przez naszą Izbę. Wystarczy kliknąć w interesujące szkolenie (boczne menu) i dokonać rezerwacji miejsca.

Z myślą o tym i w trosce o jak najlepszy przepływ informacji, przygotowaliśmy zakładkę kalendarz, która będzie obrazować wszystkie działania, zaplanowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską.

Nowa strona jest na etapie ostatnich poprawek i uzupełniania treści, jednak już dziś chcielibyśmy poznać Waszą opinię na jej temat, dlatego zachęcamy do odwiedzin pod adresem www.new.wmil.olsztyn.pl . Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie i sugestie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowa wersja strony wciąż jest aktywna.

Z poważaniem,

Dr Anna Lella
Prezes ORL Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej