xiv zjazd_m XIV ZJAZD NAUKOWO-SZKOLENIOWY
LEKARZY WARMII I MAZUR
"Medycyna Warmii i Mazur dziś i jutro."
24-25 listopada 2017
(program zjazdu)

Przypominamy, że w dniach 24-25 listopada 2017 roku odbędzie się XIV już Zjazd Naukowo-Szkoleniowy organizowany przez Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską we współpracy z Wydziałem Lekarskim Collegium Medicum UWM. Wzorem lat ubiegłych referaty wygłoszą lekarze i lekarze dentyści z regionu Warmii i Mazur.

Będzie to okazja do podzielnia się osiągnięciami naukowymi i doświadczeniem zawodowym z szerokim gronem koleżanek i kolegów z naszej izby lekarskiej.
Zachęcamy do nadsyłania streszczeń (prace oryginalne, opisy przypadków), które po ocenie przez Komitet Naukowy, będą prezentowane w postaci doniesień ustnych lub plakatowych podczas poszczególnych sesji naukowych Zjazdu Lekarzy Warmii i Mazur.

Przedłużyliśmy termin zgłaszania prac do 18 października 2017 r. adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Regulamin przyjmowania i ogłaszania prac.

Po zakończeniu Zjazdu zapraszamy na uroczystą kolację z oprawą muzyczną, która odbędzie się w sobotę 25 listopada 2017 r. o godz. 20.00 w Restauracji Przystań.
Koszt uczestnictwa w kolacji 120 zł./os. Wpłaty na konto nr 61 1140 1111 0000 3048 4600 1001, z dopiskiem "zjazd".
Zapisy na kolację - (tel. 89 539 19 29 w. 33, kom. 609 690 466, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Prosimy o samodzielne rezerwowanie noclegów zainteresowanych lekarzy , lekarze dentyści spoza Olsztyna.
Najbliżej Domu Lekarza, gdzie odbywa się konferencja znajduje się Hotel Villa Pallas i Hotel Relax, a w miejscu gdzie planowany jest bankiet Przystań Hotel&SPA i Hotel YachtClub Tiffi.
Hotele dostępne:
https://pl.tripadvisor.com/Hotels-g274748-Olsztyn_Warmia_Masuria_Province_Northern_Poland-Hotels.html


W imieniu Prezydium ORL WMIL zachęcamy wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów do aktywnego udziału w tym wydarzeniu.
Prosimy o rozpropagowanie informacji o Zjeździe wśród koleżanek i kolegów.

Dr Marek Zabłocki
Prezes ORL Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej

Dr Anna Lella
Przewodnicząca Komisji Kształcenia
Wiceprezes ORL Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej

zjazd plakat_m


Program zjazdu (pdf)