Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. z o.o. w Ząbkach k/Warszawy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje LEKARZY PSYCHIATRÓW do pracy w Oddziale Psychiatrycznym oraz do pełnienia dyżurów lekarskich.
Warunki zatrudnienia do negocjacji - umowa o pracę lub umowa kontraktowa.
Wynagrodzenie 7200 zł miesięcznie za etat plus wysługa lat.
Oferujemy także 14 dni płatnego urlopu szkoleniowego.
Możliwości rozwoju zawodowego dzięki utworzeniu w Szpitalu Oddziału Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz współpracy z innymi uczelniami.
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;

 Data dodania: 15 października 2018 r

Kardiolog z zacięciem naukowym, posiadający też specjalizację z interny, medycyny rodzinnej i diagnostyki laboratoryjnej oraz doświadczenie w pracy w szpitalach w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii podejmie ciekawą pracę z nowymi zawodowymi wyzwaniami. Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 11 października 2018 r

oferta pracy MCZ Szpital Powiatowy w Węgorzewie - pobierz

Data dodania: 8 października 2018 r 

Gabinet Stomatologiczny w Ośrodku Zdrowia w Miłakowie  (woj. warmińsko-mazurskie, ok. 40 min samochodem z Olsztyna, 10 min z Morąga, 15 min z Dobrego Miasta, 30 min z Pasłęka) podejmie współpracę z lekarzem dentystą na 1-3 dni w tygodniu. Pacjenci prywatni i na NFZ (1/2 kontraktu). Pokaźna baza pacjentów. Gabinet wyposażony w mikroskop zabiegowy Zeiss, RVG, mikrosilnik endodontyczny Gold VDW, utradźwieki VDW i Beefill. Tel. kontaktowy 505949709 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 8 października 2018 r

Praca dla lekarzystomatologów Kwidzyn
Nowoczesna Prywatnaklinka Stomatologiczna Modent poszukuje lekarzy stomatologów do pracy w klinice w Kwidzynie na miejscu pełna możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie w tym praca na cztery ręce pełna diagnostyka rentgenowska mikroskopowa endomotory VDV GOLD możliwość noclegu oraz mieszkania na miejscu , dogodnewymiary godzin i dni pracy baza pacjentów i b.dobre zarobki. Bardzo prosty i szybki dojazd z Elbląga czy Iławy tel kontaktowy 606 585 841 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. modentgabinet.pl

Data dodania: 3 października 2018 r

Dyrektor
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA
z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie zatrudni lekarzy specjalistów w zakresie:

- anestezjologii i intensywnej terapii,
- medycyny ratunkowej,
- rehabilitacji,
- radiologii.

Kontakt: Dział Organizacji i Kadr, tel. 89/5394 84 15,
adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 3 października 2018 r

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy zatrudni:
lekarza do kwalifikacji dawców do oddania krwi w Terenowym Oddziale w Brodnicy (woj.kujawsko-pomorskie) w następujących dniach i godzinach:
poniedziałek w godz. 7.00 - 16.15 środa i piątek w godz. 7.00 - 11.3

Miejsce pracy: Terenowy Oddział w Brodnicy, ul. 18 Stycznia 36B
Forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, kontrakt)

Kontakt telefoniczny: Sekretariat 052/322-65-17

Data dodania: 1 października 2018 r

Praca dla lekarzy stomatologów.
Dębowa Clinic w Kwidzynie zatrudni lekarza dentystę zajmującego się stomatologią zachowawczą i leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Praca prywatnie, w przyjaznej atmosferze, pół lub cały etat, zapewniamy pełen grafik, pomoc w rozwoju zawodowym i nowoczesny sprzęt ( TK, mikroskop Zeiss, Reciproc itp.) Atrakcyjne zarobki. www.debowaclinic.pl
tel: 508111680 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 13 września 2018 r 

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach zatrudni:
- Lekarzy specjalistów w dziedzinie położnictwa i ginekologii do pracy w oddziale ginekologiczno-położniczym. Praca w godzinach dopołudniowych i podczas dyżurów.
- Lekarzy specjalistów w dziedzinie chirurgii ogólnej do pracy w oddziale chirurgii ogólnej w godzinach dopołudniowych i podczas dyżurów. Zatrudnimy również lekarzy w trakcie specjalizacji oraz zamierzających rozpocząć specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej.
- lekarzy do pracy w pracowni endoskopowej. W pracowni wykonywane są badania takie, jak: kolonoskopia, gastroskopia, ERCP. Istnieje możliwość łączenia pracy w pracowni endoskopowej z pracą w oddziale chirurgii ogólnej lub chorób wewnętrznych.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Dyrektorem Szpitala - Leszkiem Bonną pod numerem tel. 505 01 02 03 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Data dodania: 13 wrzesnia 2018 

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku podejmie współpracę z lekarzami o specjalizacjach w zakresie:
- medycyny rodzinnej,
- chorób wewnętrznych,
- pediatrycznej,
z możliwością tworzenia listy aktywnej w nowej przychodni w Stegnie i Nowym Dworze Gdańskim.
Wszystkim zainteresowanym oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, pracę z wykwalifikowanym i specjalistycznym personelem zapewniającym życzliwą atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 55 64 60 264 lub e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 13 września 2018 r

Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie zatrudni lekarza do pracy w specjalistycznym zespole wyjazdowym. Proponujemy bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, szczegóły współpracy do uzgodnienia.
Wszystkich zainteresowanych lekarzy prosimy o kontakt:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 896460640

Data dodania: 12 września 2018 r

"Szpital Giżycki" Sp. z o.o. poszukuje lekarzy specjalistów do pracy w oddziałach:
- Neurologicznym
- Urologicznym
- Ginekologiczno ? Położniczym
- Wewnętrznym
- Chirurgii Ogólnej
- Pediatrycznym
(na czas ordynacji (7:30-15:00) jak i na dyżury).
Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, możliwość doskonalenia swoich umiejętności, pracę w miłym i zgranym zespole.
Kontakt: 87 429 66 03, 87 429 66 01
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 12 września 2018 r

W związku z planowaną przeprowadzką do nowej siedziby oraz rozwojem Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o. w Ząbkach k/Warszawy zatrudnimy Lekarzy do pracy w Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz do pełnienia dyżurów lekarskich.
Wymagana specjalizacja z psychiatrii lub w jej trakcie. Forma zatrudnienia i warunki wynagrodzenia do uzgodnienia.
Kontakt: 22 7816841 email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 10 września 2018 r

Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie, ul. Jagiellońska 78  zatrudni lekarza onkologa- koordynatora oddziału onkologii z pododdziałem chemioterapii.

Więcej informacji pod numerami telefonu: (89) 532-29-38 oraz (89) 532-29-01

Data dodania: 10 września 2018 r

PRACA DLA LEKARZY STOMATOLOGÓW
Praktyka stomatologiczna "DENTESTETIC'' poszukuje do współpracy lekarzy stomatologów.
Oferujemy atrakcyjną pracę i płacę w nowoczesnych przychodniach w zgranym zespole lekarzy w ramch praktyki prywatnej.Elastyczne godziny pracy.Mile widziane 2 -letnie doświadczenie.
Kontakt : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 601 944 119

 Data dodania: 4 września 2018 r

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu zatrudni:
Lekarzy do pracy w systemie stacjonarnym oraz dyżurowym, specjalizujących się lub będących w trakcie specjalizacji z następujących dziedzin:
- Choroby wewnętrzne
- Pulmonologia
- Neurologia
- Laryngologia
- Medycyna ratunkowa
CV oraz list motywacyjny należy składać w sekretariacie Szpitala lub przesłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź listownie na adres Szpitala:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu
Plac Medyków 1, 41-200 Sosnowiec
tel. 32/368 24 65

Data dodania: 3 września 2018 r

Praca dla lekarzy stomatologów Kwidzyn
Nowoczesna Prywatnaklinka Stomatologiczna Modent poszukuje lekarzy stomatologów do pracy w klinice w Kwidzynie na miejscu pełna możliwośćpracy na nowoczesnym sprzęcie w tym praca na cztery ręce pełna diagnostykarentgenowska mikroskopowa możliwość noclegu oraz mieszkania na miejscu , dogodne wymiary godzin i dni pracy baza pacjentów i b.dobre zarobki. Bardzo prosty i szybki dojazd z Elbląga czy Iławy tel kontaktowy 606 585 841 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. modentgabinet.pl

Data dodania: 3 września 2018 r

LEKARZ SPECJALISTA W ZAKŁADZIE ENDOSKOPII GASTROENTEROLOGICZNEJ
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy poszukuje lekarzy specjalistów w dziedzinie gastroenterologii lub chirurgii ogólnej lub z certyfikatem Towarzystwa Chirurgicznego w zakresie endoskopii oraz z udokumentowanym 5-letnim doświadczeniem zawodowym w gastroenterologii lub endoskopii oraz w endoskopowym leczeniu krwawień do udzielania świadczeń zdrowotnych w Zakładzie Endoskopii Gastroenterologicznej oraz Poradni Gastroenterologicznej. W ramach kryterium oceny ofert, jakim jest stawka za godzinę udzielania świadczeń zdrowotnych Zamawiający informuje, że rozpatrzone zostaną również oferty ze stawką wyższą niż 100 zł za godzinę. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.jurasza.pl lub pod numerem telefonu 52 585-49-55.

Data dodania: 31 sierpnia 2018 r 

OGŁOSZENIE !
Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie, ul. Jagiellońska 78
zatrudni lekarza onkologa.
Więcej informacji pod numerami telefonu: (89) 532-29-38 oraz (89) 532-29-01

Data dodania: 30 sierpnia 2018 r

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni:
- Lekarzy specjalistów w zakresie chorób wewnętrznych do pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Izbie Przyjęć

  • praca w dni powszednie w godzinach 7.00 - 15.00;
  • dyżury lekarskie od godz. 15.00;
  • niedziele i święta;

- Lekarza do świadczenia usług w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
- Lekarza specjalistę w zakresie rehabilitacji
- Lekarza gastroenterologa
- Lekarza neurologa

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni lekarzy rezydentów chcących podjąć specjalizację w module podstawowym w specjalizacjach zachowawczych. Szpital oferuje pracę w oddziale chorób wewnętrznych.
Przewidziane jest dodatkowe wynagrodzenie za możliwość pełnienia dyżurów lekarskich
Wymiar czasu pracy ? w pełnym wymiarze.
Rodzaj umowy ? dobrowolny.
Szpital deklaruje pomoc w znalezieniu mieszkania oraz ponoszenia częściowych opłat.
Kontakt: tel. (87) 427-32-52 w. 113
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Data dodania: 28 sierpnia 2018 r

NZOZ Eskulap sp.z o.o.sp.k. zatrudni dermatologa, stomatologa oraz lekarza rodzinnego.
Atrakcyjne warunki zatrudnienia, więcej informacji pod podanym numerem telefonu: 696-462-231.

Data dodania: 28 sierpnia 2018 r

W związku z planowaną przeprowadzką do nowej siedziby oraz rozwojem Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o. w Ząbkach k/Warszawy zatrudnimy Lekarzy do pracy w Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz do pełnienia dyżurów lekarskich.
Wymagana specjalizacja z psychiatrii lub w jej trakcie. Forma zatrudnienia i warunki wynagrodzenia do uzgodnienia.
Kontakt: 22 7816841 email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica. Sp. z o.o., adres: ul. Rychlińskiego 1, 05-091 Ząbki w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.
Administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie jest Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. z o.o., adres: ul. Rychlińskiego 1, 05-091 Ząbki. Szczegółowe informacje, wypełniające postanowienia art. 13 ust. 1 i 2 RODO ? dostępne są na stronie internetowej Szpitala oraz w siedzibie Szpitala na tablicy ogłoszeń"

Data dodania: 28 sierpnia 2018 r

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Szpital im. M. Kopernika, ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk
zatrudni lekarzy specjalistów neonatologów oraz pediatrów albo lekarza w trakcie specjalizacji (po drugim roku) w zakresie neonatologii lub pediatrii.
FORMA ZATRUDNIENIA ORAZ WARUNKI WSPÓŁPRACY DO UZGODNIENIA
Oferty należy przesłać mailowo:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 58 76 40 352

Data dodania: 20 sierpnia 2018 r 

Szukam lekarzy do pracy
-Allergolog
-Stomatolog
-Pediatra/rodzinny
w:
Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kurzętniku
13-306 Kurzętnik ul. Łąkowa 10

tel. 601920360 p.o. Dyrektor Krzysztof Tretau
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 20 sierpani 2018 r

Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik w Ciechocinku zatrudni:
- LEKARZA ze specjalizacją zgodną z wymogami NFZ w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego dla dorosłych.

Osoby zainteresowane mogą składać swoje CV wraz ze zgodą o treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Podpis..................

w sekretariacie Sanatorium Chemik w Ciechocinku, ul. Widok 13, bądź przesłać mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Kontakt tel. 54 283 55 16 (7.00 - 15.00)


Informujemy, że:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. Medical-Tourist Sp. z o.o. Sanatorium Uzdrowiskowe "Chemik"
2) kontakt www.sanatoriumchemik.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

 Data dodania: 14 sierpnia 2018 r

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Niepodległości 44
zaprasza do składania ofert i uczestniczenia w konkursie ofert poprzedzającym zawarcie umowy o udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie:udzielania świadczeń zdrowotnych w ramach Izby Przyjęć.
Umowa będzie zawarta na okres od 01.09.2018r.do 31.12.2018r.
Wszystkie informacje dot. składania ofert znajdują się na stronie http://www.szpital.olsztyn.pl/
oraz Kierownika Izby Przyjęć pod nr. 89 532 62 05
w zakładce:ogłoszenia-oferty pracy-konkurs ofert na świadczenia zdrowotne

Data dodania: 3 sierpnia 2018 r

N.Z.O.Z "Pro - Med" w Piotrkowie Kujawskim, zatrudni lekarza specjalistę medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych, uprawnionego do zbierania deklaracji. Preferowany pełny etat lub 5 dni w tyg. po 3 godziny. Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w ramach praktyki lekarskiej. Warunki finansowe do uzgodnienia w siedzibie Dyrekcji. Zapewniamy apartament. Istnieje możliwość realizacji specjalizacji w dziedzinie Medycyny Rodzinnej.
Kontakt: tel. 607 597 507, 787 946 996,(54)2654011
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 1 sierpnia 2018 r

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku
pilnie poszukuje
lekarzy w zakresie specjalizacji z:
neurologii, chorób płuc, chorób wewnętrznych, pediatrii oraz otolaryngologii.
Zapraszamy również osoby chcące rozpocząć szkolenie specjalizacyjne w wyżej wymienionych dziedzinach, gdyż posiadamy wolne miejsca specjalizacyjne.
Podania wraz z CV należy przesyłać na adres 87 ? 800 Włocławek, ul. Wieniecka 49 lub pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia z Dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku; tel. sekret. 54 413 18 70.

Data dodania: 1 sierpnia 2018 r

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście zatrudni lekarzy do świadczenia usług w Izbie Przyjęć oraz w zakresie Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Zapewniamy mieszkanie służbowe.
Oferty należy składać w Sekretariacie Zespołu (w godz. 07.25-15.00), na adres pocztowy: 11-040 Dobre Miasto, ul. Grunwaldzka 10B, bądź na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Zainteresowanych prosimy również o kontakt telefoniczny pod numerem 89 61 68 222.

 Data dodania 1 sierpnia 2018 r

Szpital Powiatowy w Kętrzynie
PILNIE ZATRUDNI
lekarzy specjalistów z zakresu:
1) pediatrii,
2) anestezjologii,
3) ginekologii i położnictwa,
4) chirurgii ogólnej.

proponujemy bardzo dogodne warunki płacowe
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod nr:
89 751 25 02 (sekretariat)
lub e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 23 lipca 2018 r

Centrum Medyczne LUX MED w Olsztynie na ul. Głowackiego 28 podejmie współpracę z lekarzem gastroenterologiem/ nefrologiem.
Oczekiwania: II stopień specjalizacji lub ukończona specjalizacja wg nowego trybu bądź w trakcie specjalizacji - preferowane ostatnie lata. Mile widziane doświadczanie w opiece ambulatoryjnej. Oferujemy: elastyczne formy zatrudnienia, wymiar czasu pracy do ustalenia według preferencji i dostępności lekarza. Wynagrodzenie: do ustalenia w indywidualnej rozmowie z Dyrektorem Centrum Medycznego - uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia, preferowanego wymiaru czasu pracy. Termin rozpoczęcia udzielania świadczeń - do uzgodnienia.
Dodatkowe informacje pod nr telefonu 693 886 287 lub pod adresem email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. http://www.luxmed.pl/

Data dodania: 5 lipca  2018 r

Szpital Powiatowy w Biskupcu poszukuje lekarza na stanowisko lekarza Oddziału Neurologicznego.
Wymagania : specjalizacja z zakresu neurologii lub w trakcie specjalizacji.
Praca w formie dyżurów lekarskich Forma zatrudnienia - kontrakt.
Wynagrodzenie: od 70 zł brutto/ godz. dyżuru.
Termin rozpoczęcia udzielania świadczeń - do uzgodnienia.
Dodatkowe informacje pod nr telefonu 89 715 62 07 oraz 89 715 62 91, elektronicznie: info@szpital-biskupiec.
www.szpital-biskupiec.pl.

Data dodania: 3 lipca 2018 r

Szpital Powiatowy w Biskupcu poszukuje lekarza na stanowisko lekarza Oddziału Neurologicznego.
Wymagania : specjalizacja z zakresu neurologii lub w trakcie specjalizacji.
Praca w formie dyżurów lekarskich i podstawowej ordynacji. Forma zatrudnienia - kontrakt.
Wynagrodzenie: od 70 zł brutto / godz. podstawowej ordynacji, od 70 zł brutto/ godz. dyżuru.
Termin rozpoczęcia udzielania świadczeń - do uzgodnienia.
Dodatkowe informacje pod nr telefonu 89 715 62 07 oraz 89 715 62 91, elektronicznie: info@szpital-biskupiec.
www.szpital-biskupiec.pl.

Data dodania: 3 lipca 2018 r

Szpital Powiatowy w Biskupcu poszukuje lekarza na stanowisko koordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii oraz Wojewódzkiego Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej w Biskupcu.
Wymagania : specjalizacja z zakresu kardiologii lub kardiologii i chorób wewnętrznych.
Praca w formie dyżurów lekarskich i podstawowej ordynacji. Forma zatrudnienia - kontrakt.
Wynagrodzenie: od 100 zł brutto / godz. podstawowej ordynacji, od 85 zł brutto/ godz. dyżuru.
Termin rozpoczęcia udzielania świadczeń - do uzgodnienia.
Dodatkowe informacje pod nr telefonu 89 715 62 07 oraz 89 715 62 91, elektronicznie: info@szpital-biskupiec,
www.szpital-biskupiec.pl.

Data dodania: 3 lipca 2018 r

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Zatrudni:
- Lekarza Specjalistę z zakresu medycyny rodzinnej
- Lekarza Specjalistę z zakresu radiologii
- Lekarza Specjalistę z zakresu okulistyki


Informacji w sprawie naboru udziela Dział Kadr i Płac pod nr tel. 89 524 56 82 lub
89 524 53 63

 Data dodania: 2 lipca 2018 r

1. Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni:
a) Lekarzy specjalistów w zakresie chorób wewnętrznych do pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Izbie Przyjęć - praca w dni powszednie od 7 - 15, oraz dyżury lekarskie od godz. 15, niedziele i święta;
b) Lekarza do świadczenia usług w zakresie Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
c) Lekarza specjalistę w zakresie rehabilitacji
d) Lekarza gastroenterologa
e) Lekarza neurologa
2. Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni lekarzy rezydentów chcących podjąć specjalizację w module podstawowym w specjalizacjach zachowawczych. Szpital oferuje pracę w oddziale chorób wewnętrznych. Przewidziane jest dodatkowe wynagrodzenie za możliwość pełnienia dyżurów lekarskich.
Wymiar czasu pracy - w pełnym wymiarze.
Szpital deklaruje pomoc w znalezieniu mieszkania oraz ponoszenia częściowych opłat.
Kontakt: tel. (87) 427-32-52 w. 113
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 29 czerwca 2018 r

Oferta pracy:
- lekarz składu Powiatowej Komisji Lekarskiej
>>więcej>>

 18 czerwca 2018 r

Praktyka Dentystyczna BETADENT Beata Łączyńska:
poszukujemy do współpracy lekarzy dentystów do gabinetów w Szczytnie i Pasymiu, praca w ramach NFZ i prywatnie, chętne osoby prosimy o kontakt pod numerem 604800057, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Data dodania: 18 czerwca 2018 r

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. 00-301 Warszawa, ul. Nowy Zjazd 1,
Specjalistyczna przychodnia stomatologiczna

Opis stanowiska : Lekarz dentysta - specjalista w dziedzinie periodontologii
Główne zadania
- udzielanie stomatologicznych świadczeń zdrowotnych zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i odpowiednimi umiejętnościami, w szczególności w zakresie periodontologii;
- realizacja stomatologicznych świadczeń zdrowotnych w ramach umowy, zawartej z płatnikiem publicznym, w przydzielonym zakresie, odpowiednim do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji;
- realizacja stomatologicznych świadczeń zdrowotnych oferowanym pacjentom świadczonych odpłatnie w przydzielonym zakresie, odpowiednim do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji;
- udzielanie specjalistycznych porad pacjentom w szczególności z zakresu periodontologii;
- kierowanie pacjentów na badania niezbędne do prawidłowego procesu leczenia;
- rzetelne, zgodnie z obowiązującymi przepisami prowadzenie dokumentacji medycznej w formie papierowej/elektronicznej;
- sprawowanie funkcji kierownika specjalizacji lekarzy, w ramach staży specjalizacyjnych w dziedzinie ortodoncji oraz opiekuna dla lekarzy dentystów ? stażystów podyplomowych
Oferujemy:
- pracę w dowolnej formie do uzgodnienia (etat, kontrakt)
- pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (godziny pracy pomiędzy 7.00 a 20.00)
- wykonywanie gwarantowanych świadczeń zdrowotnych w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnych (pełen zakres)
- dużą liczbę pacjentów
- nowocześnie wyposażone gabinety i sale zabiegowe
- możliwość doskonalenia zawodowego
- pracę w zespole wielu lekarzy
- możliwość konsultacji i współpracy z specjalistami ze wszystkich dziedzin stomatologii
Warunki finansowe ustalane indywidualnie podczas spotkania

Wymagania konieczne:
- prawo wykonywania lekarza dentysty
- -specjalizacja w dziedzinie periodontologii
Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 22 55 69 410 lub 22 55 69 412 lub e.mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dane osobowe kandydatów:
- będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko urzędnicze, w tym kierownicze stanowisko urzędnicze na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
- nie będą udostępniane innym odbiorcom,
- będą przechowywane nie dłużej niż 1 rok od zakończenia procesu rekrutacji,
- nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w celu podjęcia decyzji w sprawie indywidualnej.
Kandydatom przysługuje prawo żądania:
- dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (w przypadku i na zasadach określonych w RODO), ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych - na zasadach określonych w przepisach prawa regulujących ochronę danych osobowych.
Podanie danych osobowych przez kandydata jest wymogiem ustawowym. Odmowa podania danych może uniemożliwić wzięcie udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w dokumentach potwierdzających wymagane kwalifikacje wykraczające poza dokumenty ustawowo niezbędne, będą przetwarzane wyłącznie za zgodą kandydata, wyrażoną na piśmie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o. w Warszawie, ul. Nowy Zjazd 1, 00-301 Warszawa, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji."

 Data dodania: 14 czerwca 2018 r

Poradnia specjalistyczna Euromedica w Grudziądzu (Kujawsko-Pomorskie) ul. Roty Grudziądzkiej 6, zatrudni na bardzo atrakcyjnych warunkach lekarzy specjalistów oraz w trakcie specjalizacji:
kardiologa,
neurologa,
reumatologa,
endokrynologa.

 

Ponadto nawiążemy współpracę z lekarzem zainteresowanym wykonywaniem komercyjnych badań USG na naszym sprzęcie.
Oferujemy :
pracę w dowolnym wymiarze czasu,
opcję mieszkania służbowego,
opcję zwrotu kosztów dojazdu,
elastyczny kontrakt lub umowę o pracę,
przyjazną atmosferę,
szansę rozwoju na wielu płaszczyznach.

 

telefon: 605 565 444
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www: http://przychodnie-grudziadz.pl

Data dodania: 7 czerwca 2018 r

Dyrektor SP ZOZ MSWiA z W-M CO w Olsztynie
Zatrudni:
- Lekarzy Specjalistów z zakresu chirurgii oraz chirurgii onkologicznej
- Lekarzy Specjalistów z zakresu radiologii.

Informacji w sprawie naboru udziela Dział Organizacji i Kadr pod nr tel. 89/ 539 84 15
Dokumenty prosimy składać na podany adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub przesłać na adres: SP ZOZ MSWiA z W-M CO w Olsztynie, Al. Wojska Polskiego 37, 10-228 Olsztyn.

Data dodania: 05 czerwca 2018

Dyrektor SP ZOZ MSWiA z W-M CO w Olsztynie
Zatrudni w Centrum Zdrowia Psychicznego:
- Lekarzy Specjalistów z zakresu psychiatrii
- Psychologów

Informacji w sprawie naboru udziela Dział Organizacji i Kadr pod nr tel. 89/ 539 84 15
Dokumenty prosimy składać na podany adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub przesłać na adres: SP ZOZ MSWiA z W-M CO w Olsztynie, Al. Wojska Polskiego 37, 10-228 Olsztyn z dopiskiem umieszczonym na kopercie ?Centrum Zdrowia Psychicznego?.

 Data dodania: 05 czerwca 2018 r

Poszukuję lekarz do pracy w POZ chociaż na 1 dzień w tygodniu, najchętniej 3 dni, popołudnia po 3 godziny. W czasie urlopów możliwa większa ilość godzin.
Kontakt: NZOZ Ars Medica - Maria Ołdziejewska, 10-547 Olsztyn, ul. Kajki 6,
tel. 608355829 lub 895275992, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Maria Ołdziejewska

Data dodania: 05 czerwca 2018 r

oferta pracy MCZ Szpital Powiatowy w Węgorzewie