Międzynarodowa Wystawa Lekarzy Twórców 12.05.2018 w Zagrzebiu

>>więcej>> 

 


XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy w Piłce Siatkowej i I Mistrzostwach Lekarzy Oldboyów w Piłce Siatkowej - 23-24.03.2018 r. Wieluń.

18 mpl


1 Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

 

W dniu 24.02.2018 r. w Hali Sportowo - Widowiskowej "Arena" w Toruniu odbędą się 1 Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkoatletyce.
Zawody organizowane będą równolegle z 27 Halowymi Mistrzostwami Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce. Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie ( kobieta, która ukończyła 30, a mężczyzna 35 rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów jak i lekarzy.
Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii ?open? .
Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów.
Rywalizacja w MPL odbywać się będzie w następujących konkurencjach: 60, 200, 400, 800, 3000, skok w dal, skok wzwyż, trójskok, pchnięcie kulą, rzut ciężarkiem.
Możliwe poszerzenie zakresu konkurencji w sytuacji dodatkowego zainteresowania udziałem w konkurencjach nie ujętych w wykazie.
Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są o kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504101375 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia do mistrzostw dostępne na stronie www.pzwla.pl

 

Przewodniczący
Komitetu Organizacyjnego 1 HMPL
Lek. med. Julian Pełka K-P OIL Toruń